باربری پاسداران چه خدماتی ارائه می دهد ؟

باربری پاسداران آماده ارائه خدمات تخصصی جابجایی بار و اثاث کشی منازل , شرکت ها , ادارجات در محدوده پاسداران تهران و مناطق محدوده آن همچون فرمانیه , گلستان , اختیاریه , اقدسیه , احتشامیه و … بامجهز ترین امکانات اعم از وسایل نقلیه وحمل نقل بزرگ و کوچک , کارگران جوان و باتجربه در زمینه بسته بندی, حمل بار تخصصی , چیدمان و بارچینی با چندین سابقه کار در  این زمینه ها می باشد . از خدمات که باربری پاسداران در ان تجربه و تخصص خاصی دارد  تضمین جابجایی بار از مبدا به مقصد مشتری بدون وارد شدن خسارتی در حین جابجایی , داشتن کارگران و رانندگان جوان با تجربه کاری , ورزیده و با اخلاق / ارائه قیمت مناسب حمل نقل و بسته بندی , اجاره کارگر /  بسته بندی حرفه ای و اصولی بار , حمل مطمئن و کاملا تضمینی هرگونه بار همراه با بیمه نامه , داشتن انواع ماشین های حمل و نقل مجهز و سرویس شده و …

منطقه پاسداران تحت سرویس دهی باربری پاسداران تهران:

پاسداران یکی از مناطق شرکت باربری و اتوبار اسنپ بار می باشد که این باربری یکی از قابل اعتمادترین و قدیمی ترین باربری ها در تهران که در کارنامه فعالیت خود دارای تجربه چندین ساله در حوزه جابجایی درون شهری و برون شهری می باشد . شما عزیزان هر زمان از شبانه روز می توانید در تمام روزهای هفته حتی در روزهای تعطیل  با شماره های شرکت تماس بگیرید و بار خود با بهترین ماشین ها به تمام محله ها و خیابان های پاسداران تهران انتقال دهید .

خلاصه ای از خدمات ما :

۱ – حمل بار از هر مبدا به تمام نقاط تهران با صدور بیمه نامه حمل بین شهری و داخل شهری ۲ – تعرفه مشتری پسند  ۳ – بسته بندی استاندارد و پیشرفته + بارگیری و چیدمان درست و اصولی ۴ – همه ی خدمات اجراشده کاملا تضمینی و همراه با بیمه نامه می باشد ۵ – استفاده از ابزاها , وسایل بسته بندی با کیفیت و وسایل نقلیه استاندارد

نحوه خدمت رسانی اتوبار پاسداران به اهالی منطقه ۳ و ۴ :

پاسداران تهران یکی از مناطق مهم و تحت پوشش کامل شرکت باربری و اتوبار اسنپ بار که در جهت رفاه و رضایت ساکنین پاسداران و اهالی منطقه ۳ و ۴ تهران از جدید ترین روش های بسته بندی و مجهز ترین تجهیزات , ابزارها و وسایل نقلیه برای باربری و بسته بندی استفاده می کند .نیروه های زبده و جوان باربری و اتوبار پاسداران به صورت ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته آماده ارائه فول خدمات به مشتریان عزیز می باشد . خدمات بدین گونه می باشد که شهروندان ساکن در محدوده پاسداران هر زمان که نیاز جابجایی و بسته بندی لوازم و یا اسباب اثاثیه را داشته باشند اقدام به تماس با شماره های موجود در سایت نمایند و ماشین مخصوص بارشان را سفارش دهند پس از سفارش ماشین به تعداد مورد نیاز مشتریانمان در اسرع وقت نیروهای کاری به محل گفته شده سریعا اعزام می کنیم .

در صورت تردید به خدمات و کار همکاران ما لطفا از نمونه کارهای ما دیدن فرمایید تا اگر شکی دارید برطرف شود . اعتماد شما برایمان مهم تر از هر چیز دیگریست . شما هم در قبال پرداخت هزینه انتظار ارائه خدمات بهتر و باکیفیت و بدون وارد شدن خسارتی به بارتان  و ما به شما قول ارائه خدمات باکیفیت و نوین را می دهیم .