باربری قیطریه چه خدماتی ارائه می دهد ؟

روزگاری قیطریه بخشی از باغ های شمیرانات با کمتر از 50 نفر سکنه بود اما این روزها این محله شمالی تهران از اعیان نشین های شهر به حساب می آید. با توجه به سطح دسترسی و دو طرفه بودن خیایان های اطراف و بزرگراه های منتهی به قیطریه، میزان جابجایی ها در همه ایام سال زیاد است. اتوبارهای محلی برای حمل اثاثیه و نقل مکان اهالی خدمات ویژه ای را ارائه می دهند. باربری قیطریه از اتوبارهای خوشنام و قدیمی منطقه است که به صورت تخصصی در زمینه حمل اثاثیه منزل و جابجایی لوازم اداری فعالیت دارد.

محدوده خدمت رسانی باربری قیطریه کجاست؟

خدمات اثاث کشی و حمل بار قیطریه در تمام محلات و خیابان های منتهی به منطقه ارائه می شود. فعالیت اتوبار از شمال تا بلوار صبا و اندرزگو، از غرب منتهی به خیبان شریعتی، از جنوب بلوار کاوه و بزرگراه صدر، از شرق به بلوار قیطریه محدود می شود. حمل بار از داخل منطقه به دیگر محلات و حمل بار به شهرستان از وظایف شرکت باربری در قیطریه است.

چرا اتوبار قیطریه را برای اسباب کشی انتخاب کنیم؟

شرکت های باربری بسیاری در ارائه خدمات باربری شمال تهران فعالیت دارند. با این وجود هنوز افراد غیر شرکتی و نیروهای آزاد هم در خیابان های قیطریه دیده می شوند. برای اینکه بار و اثاثیه سالم به مقصد برسد باید یک شرکت حرفه ای و با تجربه، این وظیفه را بر عهده بگیرد. کارگرهای غیر شرکتی هیچ تعهدی در قبال خسارت احتمالی به وسایل ندارند. علاوه بر این اتوبارهای غیر محلی به خیابان ها و محله های منطقه آشنا نیستند و نمی توانند خدمات باربری را در زمان مناسب ارائه دهند.

 

بخشی از مزایای باربری قیطریه عبارتند از:

 

استفاده از نیروهای جوان و با تجربه بری حمل بار ( اسناد هویتی همه کارگرهای اتوبار از قبل بررسی شده و دارای گواهی سلامت و تست اعتیاد سالم هستند)

 

تجهیزات باربری حرفه ای( انواع ماشین های حمل بار مسقف و کابین دار مجهز به پتوی اضافی و طناب برای جلوگیری از آسیب به لوازم در هنگام حرکت خودرو)

 

سرعت عمل زیاد در حمل بار و جابجایی لوازم( یک تیم کامل وظیفه انتقال وسایل را بر عهده دارد که همگی در این زمینه آموز دیده اند)

 

صدور بیمه نامه جهت تضمین سلامت بار( در حمل بار به شهرستان ، بیمه نامه معتبر ارائه خواهد شد)

باربری قیطریه چه خدماتی را ارائه می دهد؟

صفر تا صد اسباب کشی را به اتوبار قیطریه بسپارید. ما یک تیم حرفه ای هستیم که همه عملیات حمل بار و جابجایی را انجام می دهیم. کارهای حمل اثاثیه را به شرکت باربری بسپارید و خود بر نحوه کار، نظارت کنید.

 

عمده ترین خدمات شرکت باربری در قیطریه اینها هستند:

  • بسته بندی لوازم و اثاثیه
  • اسباب کشی منزل
  • خدمات باربری ویژه جهیزیه
  • حمل بار اداری و شرکتی
  • حمل اثاثیه سنگین
  • تضمین سالم رسیدن بار
  • جبران خسارت احتمالی
  • حمل بار به همه نقاط کشور

هزینه خدمات باربری قیطریه چقدر است؟

باربری اسنپ بار خدمات ویژه حمل اثاثیه منزل و اداری را در شمال تهران ارائه می دهد. برای کاهش هزینه های حمل بار، کلیه خدمات باربری به صورت منطقه ای ارائه می شود. در این راستا باربری قیطریه به صورت تخصصی در سطح منطقه به ارائه خدمات حمل بار مشغول است. این موارد روی هزینه باربری تاثیر دارد: